Aplikacje i gry na Androida

  
  
Szczegóły pliku
Kindle
(1 głos)

Kindle to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na urządzeniach z systemem Android.

Nazwa Kindle kojarzy się przede wszystkim z fizycznym urządzeniem - czytnikiem ebooków i prasy. Amazon, któremu zależy na jak największej sprzedaży e-książek, chce maksymalnie uprościć ich konsumpcję. Z tego powodu Kindle to nie tylko czytnik ebooków, ale również szereg aplikacji: Kindle na PC, Kindle na Mac, Kindle na iPhone, iPod Touch i iPad, Kindle na BlackBerry i Kindle na Windows Phone 7.

Po otwarciu aplikacji Kindle i zalogowaniu się poprzez nasze konto w Amazon, w pierwszej kolejności powinniśmy zajrzeć do zakładki Archived Items, gdzie znajdują się zakupione przez nas książki. Klikając w okładki pobieramy je na Androida.

Aplikacja Kindle umożliwia zmianę rozmiaru czcionki, zwiększenie lub zmniejszenie długości wersów, zmianę nasycenia podświetlenia ekranu oraz wybraniu koloru tła. Może być ono klasycznie białe, czarne lub w kolorze sepii.

Największą zaletą programu Kindle jest synchronizacja zakładek, notatek i zaznaczeń tekstu oraz najdalszego miejsca w książce, do którego posunęliśmy się w naszej lekturze. W domu możemy czytać książkę na komputerze lub tablecie, a znalazłszy chwilę czasu w komunikacji miejskiej lub w kolejce do dentysty otwieramy Kindle na Androidzie.

Jeśli kupujemy lub pobieramy darmowe książki w księgarni Amazon i lubimy mieć wybór urządzenia, na którym chcemy czytać, to Kindle będzie doskonałym wyborem. Dla innych osób program będzie raczej bezużyteczny.


Szczegóły

Pobrany 390
Język Angielski
Licencja Bezpłatna
Strona www Strona domowa
Dodany 2012-04-17
Data modyfikacji 2012-04-17

Pobierz: Kindle

r   e   k   l   a   m   a
Pobierz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Na tej stronie pobierzesz program

NASZE SERWISY

Copyright ©2011-2013 AppsAndroid.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: NET-MAR.PL